Alustava ettevõtjana tuleb Sul ettevõttele kodupank valida. Panga valik sõltub ettevõtte vajadustest - kas ettevõtte kasutab üksnes põhiteenuseid või vajab juba keerulisemaid finantstooteid. Tuleb silmas pidada, et hiljem on panga vahetamine kulukas ja ei pruugi majanduslikult kasulik olla. Õige panga valik annab tuntava kulude kokkuhoiu, sestap investeeri oma aega ja tee kaalutletud otsus!

ABIKS PANGA VALIKUL

ABIKS LAENU VÕTMISEL

Ettevõtte arendamiseks on paratamatult vaja kaasata laenukapitali. Ettevõtte maksevõime hindamiseks kasutavad pangad enda väljatöötatud mudeleid, mistõttu võivad hinnangud ja seeläbi krediidi kättesaadavus pankade lõikes erineda. Lisaks pankadele pakuvd järjest rohkem laenutooted ka muud krediidiandjad - tutvu erinevate krediidvõimalustega. Laenu võtmisel pane tähele ...

ETTEVÕTETE LAENUVÕIMALUSTEST

Lisaks suurematele kommertspankadele on järjest enam hakanud ettevõtetele krediiditooteid pakkuma seni tarbijalaenudele keskendunud väiksemad pangad ja mitte-pankadele kuuluvad krediidiandjad. Viimaseid on täna Eestis enam kui 20 ettevõtte ümber pakkudes ärilaene kinnisvara tagatisel kui ka autolaene ja tagatiseta laene.